FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Kush je ti?

Fabrika jonë ndodhet në veri të Kinës. Ne prodhojnë me porosi bërë rezistente ndaj korrozionit Produkte tekstil me fije qelqi për aplikimet komerciale, industriale dhe ujërave të zeza.

A jeni një prodhim apo kompani komerciale?

Të gjitha produktet në dispozicion në faqet tona janë bërë në seminaret tona.

Si mund unë të marrë listën e çmimeve?

Si prodhues, normalisht, ne nuk dërgoni listën e çmimeve, por dërgoni çmimet dhe informacione të tjera sipas zërave të hollësishme që janë të interesuar në. Ju lutem na tregoni informacion të detajuar që dëshironi të dini, duke përfshirë sendet që ju janë të interesuar në dhe për të dërguar atë për ne me e-mail, dhe pastaj ne do të përgjigjen me informatat që ju dëshironi të dini brenda 24 orëve.

Çfarë është mënyrë minimale?

Varet Project.We tuaj rekomandojmë jo më pak se 1000USD në konsideratë të anijeve të transportit.

Si mund çmimet tuaja janë aq të arritshme?

Ndërsa ne jemi të prodhuesve si dhe shpërndarësit e produkteve tona, nuk ka kosto shtesë dhe çmimet tona mbeten shumë të arsyeshme.

Cilat mënyra e pagesës është pranuar zakonisht?

Transfer Telegraphic (T / T), dhe L / C në pamje

Të cilat monedhat janë të lejuara për pagesë?

Transaksionet mund të bëhet në dollarë amerikanë (USD), Euro (EUR) dhe CNY (RMB).

A ju anije produktet tuaj për të gjitha vendet?

Po, ne bëjmë. Pas vendosjes së një urdhër ju menjëherë do të merrni një konfirmim e-mail. Pas marrjes së pagesës paraprakisht, ndryshimet do të bëhen dhe transportohen pa vonesë në kohën më të shkurtër të mundshme.

Sa kohë duhet për të dhënë porosinë time në SHBA dhe Evropë?

Nga anijeve oqean, ajo merr rreth një muaj.

Unë kam pyetje që nuk janë të listuara këtu. Çfarë të bëj?

Ju lutem na kontaktoni dhe ne do të bëjmë çmos për të ju ndihmuar.

Duan të punojnë me ne?